תומכת הריון

את בהריון וחווה עומס רגשי רב ? את חוששת ממה יהיה אחר כך ? את מרגישה כי המתח רב וזה מקשה עלייך בתהליך ההריון?

אני מאמינה כי תשעת חודשי הלידה נועדו גם עבורנו ולא רק להתפתחות הפיזיולוגית של העובר שלנו.   

בכל הריון אנו עוברות תהליך שונה עם עצמנו ובכלל, בראש ובראשונה  ישנם שינויים פיזיים המשפיעים עלינו (על כל אישה באופן שונה)  ובנוסף ישנם תהליכים רגשיים שאנו עוברות בין עם זה הריון ראשון ובין עם זה הריון שני או שלישי.

המחשבות על מה יהיה ואיך מעסיקות אותנו לאורך כל ההריון. הסביבה מלאה בסיפורים וחוויות אישיות שלרוב מכבידים ומוסיפים עוד מחשבות שאלות ותהיות לראש.

בנוסף אנו מבינות כי האחריות המונחת על כתפנו גדולה יותר כשאנחנו נכנסות להריון, מעתה אנחנו כבר לא אחראיות רק על עצמנו .  

מחשבה זו גורמת לנו לחשוב רבות על העיסוק שלנו , מקום העבודה שלנו , איך היינו רוצות להמשיך להתנהל אחרי לידת ילדינו ? האם הדרך בה התנהלנו עד היום, מקום המגורים שלנו הסביבה בה אנחנו חיים מתאימה עכשיו לגידול ילדינו העתידיים ? כל המחשבות האלו ועוד, השיגרה הסוחפת יוצרים לנו עומס פיזי ונפשי לקראת הלידה.

מחקרים רבים מראים בצורה ברורה שיש קשר הדוק וברור בין מצבך הרגשי, ללידה שלך.

ככל שתהיי עמוסה יותר, במחשבות, תהיות, שאלות וחששות, תהליך הלידה הפיזיולוגי יכול להיות מושפע מכך .

אני מאמינה כי אנו צריכות להגיע ללידה שלנו רגועות עד כמה שאפשר מחוברות לעצמנו , לגוף שלנו ולעובר העומד לצאת לאויר העולם.  

כל  שאר הדברים צריכים להתישב לנו במקום הנכון במהלך ההריון.

בתהליך של מגע, מדיטציה, שיח והרבה רגיעה ושקט לאורך הריונך, במשך שישה מפגשים של שעתיים וחצי כל מפגש ,אשחרר אותך מעומסים רגשיים שאינם רלוונטיים להריון שלך, אחבר אותך לעובר שלך ולעצמך ואעזור לך למצוא את הנתיב הטוב ביותר עבורך לקראת הלידה שלך.  בנוסף אכין אותך ואת בן זוגך  ללידה מבחינת כל ההבטים המקצועיים.

כאשר תעשי סדר בדברים בראש , תשחררי מעלייך עומסים לא רלוונטים , תגיעי לתשובות עם עצמך והסביבה לגבי הדברים החשובים מעתה ואילך ותתני לגוף שלך מקום לרגיעה ומגע , תוכלי להגיע ללידה משוחררת יותר  ובריאה יותר נפשית ופיזית, מה שיאפשר לך חווית לידה קלה יותר ומעצימה.                                   

לשאלות נוספות התקשרי אליי 052-4334131 .